W ramach realizacji Projekt "Złoty liść opieki" współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowany przez Parafię Rzymskokatolicką p. w. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Albigowej w partnerstwie z Podkarpacką Fundacją Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020, poszukujemy pracowników na stanowiska:

 

1. Sąsiedzki opiekun w miejscu zamieszkania osoby niesamodzielnej/starszej

 

 

CV proszę wysyłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 574 470 120

 

Proszę w przesyłanym CV umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w CV na potrzeby aktualnej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Parafię Rzymskokatolicką p. w. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Albigowej. Wiem, że w każdej chwili przysługuje mi prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych, ale cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.”